Дослідження і аналіз матеріалів плавких вставок запобіжників
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Викладено результати дослідження характеристик матеріалів, що застосовуються при виготовленні плавких вставок запобіжників і сплавів на основі міді та проведено їх порівняльний аналіз.
Ключові слова: швидкодіючий запобіжник, плавкий елемент, матеріали, сплав мідь-алюміній.Посилання
Кузнецов Р.С. Аппараты распределения электрической энергии на напряжение до 1000 В. – М.: Энергия, 1970. – 543 с.
Электротехнический справочник: В 3-х т. Т.2.
Вол А.Е. Структура и свойства двойных металлических систем. – М.: Госиздат. Физико-математическая литература, 1959 г. – 755 с.
Намитоков К.К., Хмельницкий Р.С., Аникеева К.Н. Плавкие предохранители. – М.: Энергия, 1979. – 176 с.
Намитоков К.К., Маца И.В., Точилин О.М., Хмельницкий Р.С. Плавкие предохранители серии ПП-31 с алюминиевыми токоведущими частями. – Электротехника,1976, № 1, С. 21-23.
Грищук Ю.С. Исследование процесса коммутации и разработка методики расчета быстродействующих предохранителей: Дис. канд. техн. наук. – Харьков. 1980. – 238 с.
Намитоков К.К. Перспективы применения алюминия
в плавких предохранителях. – В кн. Проблемы и перспективы развития низковольтного аппаратостроения: Материалы докл. II Всесоюз. конф. по низковольтному аппаратостроению, Чебоксары, 1977, С. 33-41.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.