Технічний аналіз сучасних методів покращення захисних властивостей автоматичних вимикачів
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Показано необхідність координації апаратів захисту розгалужених електричних мереж. Доведено можливість підвищення надійності захисту за рахунок реалізації режиму "далекого резервування" відмов. Обґрунтована необхідних нових технічних рішень, спрямованих на поліпшення захисних властивостей низьковольтних автоматичних вимикачів.
Ключові слова: координація захистів, далеке резервування відмов, селективний захист.Посилання
Low voltage selectivity with ABB circuit-breakers / Technical Application Papers. – 2008. – 56 c.
ГОСТ Р 50030.2-2010. Аппаратура распределения и управления низковольтная. Часть 2. Автоматические выключатели. – Введ. 01.01.2012. – М.: Стандартинформ, 2012. – 158 с.
Руководство по устройству электроустановок. Технические решения "Шнейдер Электрик" / Техническая коллекция Schneider Electric. – 2009. – 469 с.
Координация защит низкого напряжения / Техническая коллекция Schneider Electric. – 2008. – № 3. – 47 с.
Аппаратура распределения и управления до 4000А / Техническое руководство Legrand. – 2011. – 276 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.