Магнітна система з постійним градієнтом для сепарації наночастинок за фракціями
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Розглянуто один з етапів виготовлення нанокомпозита для біомедичних застосувань, а саме сепарація наночастинок за фракціями. Визначено вимоги до магнітної системи. Моделювання методом кінцевих елементів дозволило встановити необхідні параметри магнітної системи.
Ключові слова: магнітна сепарація, феррогідростатична сепарація, нанокомпозит, наночастинки.Посилання
С.П. Губин. Магнитные наночастицы: методы получения, строение и свойства / Ю.А. Кокшаров, Г.Б. Хомутов, Г.Ю. Юрков // Успехи химии. – 2005. – № 74. – C. 539-574.
Кафедра физической и коллоидной химии Южного федерального университета "Методические указания к лабораторным работам по магнетохимии для студентов дневного и вечернего отделений химического факультета РГУ" / В.П. Курбатов. – 1993. – Режим доступу: http://www.physchem.chimfak.rsu.ru/Source/special/magnetochem_3.html#311.
Svoboda J. Magnetic Techniques for the Treatment of Materials // Kluwer Academic Publishers. – 2004.
В.Н. Губаревич. Разделение материалов в магнитных жидкостях. Москва "Недра" – 1987.
Svoboda J. Densimetric separation of coal using magnetic fluids // Physical Separation in Science and Engineering. – 2004. № 13. – С. 127-139.
Owings P.C. High gradient magnetic separation of nanoscale magnetite // Kansas state university, Manhattan, Kansas. – 2011.
Промышленное оборудование для сепарации "Электромагнитные фильтры высокой интенсивности и высокоградиентные магнитные сепараторы". – Режим доступу: http://mastermag.ru/separ_1.php.
Численные расчеты электромагнитных полей в электрических машинах на основе метода конечных элементов: Учебное пособие по курсу "Электромагнитные расчеты" Кафедра электромеханики МЭИ (ТУ) / В.Г. Фисенко. – 2002. – Режим доступу: http://elmech.mpei.ac.ru/books/edu/ELCUT/index.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.