Метод виділення імпульсів напруги при виконанні аналізу якості електричної енергії
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
У даній статті розглянуто метод виявлення і виділення імпульсних напруг зі складу гармонійного сигналу. В основі методу лежить знаходження найкращої апроксимації вхідного сигналу за допомогою методу найменших квадратів. Дозволяє ефективно виділяти одиночні імпульси тривалістю до 10 мс із збереженням їхньої форми.
Ключові слова: енергосистема, якість електроенергії, імпульси напруги.Посилання
Контроль потребления электроэнергии с учетом ее качества / О.Г. Гриб, В.И. Васильченко, Г.А. Сендерович, П.Г. Щербакова и др.; под ред. О.Г. Гриба. – Харьков: ХНУРЭ, 2010. – 444 с.
Wang, M.; Rowe, G.I.; Manishev, A.V. "Classification of power quality events using optimal time-frequency representations, theory and application" IEEE Trans. Power Del. 2004, vol. 19, no. 3, Pp. 1496-1503.
Gargoom, A.M., Ertugrul, N., Soong, W.L. "A comparative study on effective signal processing tools for power quality monitoring" Power Electronics and Applications, European Conference, 2005, Pp.10-20.
Panigrahi, B.K.; Sinha, S.K.; Mohapatra, A; Dash, P; Mallick, M.K. "A Compara-tive Study of Signal Processing and Pattern Recognition Approach for Power Quality Disturbance Classification" IETE J Res, 2011, no. 57, Pp. 5-11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.