Радіофіксатор коротких замикань для повітряних електричних мереж напругою 110-150 кВ
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
повітряна лінія електропередач, коротке замикання, фіксатор, електрична мережаАнотація
Запропоновано на базі розробленого пристрою електромеханічного фіксатора короткого замикання для повітряних мереж напругою 110-150 кВ запровадження радіоканалу для передачі інформації про стан мережі до чергового персоналуПосилання
Шалыт Г. М. Определение мест повреждения в электрических сетях. – М.: Энергоиздат, 1982. – 312 с.
Плєшков П. Г. Розробка фіксатора коротких замикань для повітряних ліній електропередач напругою 110-150 кВ / П. Г. Плєшков, А. І. Котиш, О. І. Сіріков // Вісник НТУ «ХПІ» – 2015. – № 42. – С. 8–11.
Котиш А. І. Розробка та експериментальне дослідження фіксатора коротких замикань для повітряних електричних мереж на-пругою 110-150 кВ / А. І. Котиш, П. Г. Плєшков, А. Ю. Орлович, О. І. Сіріков, А. В. Некрасов // Збірник наукових праць Кіровоградського Національного технічного університету / Техніка в с/г виробництві, галузеве машинобудування, автоматизація – Випуск 29 – 2016. – С. 228–235.
Выходная мощность сигнала передатчика: [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://digteh.ru/UGFSvSPS/power/ (дата звернення: 11.02.2015). – Назва з екрану.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.