Исследование теплового состояния асинхронного частотно-управляемого двигателя при перемежающемся режиме работы S6
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
перетворювач частоти, двигун, втрати, обмотка, температура, вищі гармонікиАнотація
У розглядаємій статті досліджено тепловий стан окремих вузлів двигуна на базі динамічної теплової схеми. На основі ЕТС складена система рівнянь теплового балансу асинхронного частотно-керованого двигуна, який працює в режимі S6, що перемежається. За допомогою системи рівнянь теоретично досліджені і експериментально підтверджені температури найбільш нагрітих вузлів двигуна АИР90LB2 і їх вплив на тепловий стан двигуна в режимі S6.Посилання
Радин В.И. Электрические машины. Асинхронные машины / В.И. Радин, А.Э. Брускин, А.Е. Зорохович. – М.: "Высшая школа", 1988. – 324 с.
Осташевский Н.А. Математическая модель теплового состояния частотно-управляемого асинхронного двигателя в нестационарных режимах / Н.А. Осташевский, В.П. Шайда, А.Н. Петренко // Електромашинобудування та електрообладнання. Міжвід. наук.-техн. журнал. – 2010. – № 75. – С. 46-51.
Гуревич Э.И. Переходные тепловые процессы в электрических машинах / Э.И. Гуревич, Ю.Л. Рыбин. – Л.: Энергоиздат, 1983. – 216 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.