Конструктивные особенности турбогенераторов с воздушным охлаждением
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
турбогенератор, повітряне охолодження, надійність, конструкціяАнотація
Турбогенератори з повітряним охолодженням відрізняються високою надійністю, вибухобезпечністю, простотою та зручністю в експлуатації. При проектуванні таких генераторів треба використовувати конструктивну базу турбогенераторів з водневим и воднево-водяним охолодженням.Посилання
Шевченко В.В., Минко А.Н. Развитие систем охлаждения и оптимизация конструкций турбогенераторов. – Харьков, Монограф, 2013. – 242 с.
Шевченко В.В., Минко А.Н. О повышении конкурентоспособности отечественных турбогенераторов // Х1 міжнародна НТК, 2013. Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації. – Кременчук, КрНУ, 2013. – С. 220-221.
Шевченко В.В., Минко А.Н. Критерий оптимизации массогабаритных параметров конструкций турбогенераторов // Инновационные технологии в электроэнергетике и электромеханике. Сборник научно-технических трудов МК. – Воронеж, 2013. – С. 138-142.
ГОСТ Украины 533-2000 Турбогенераторы с воздушным охлаждением. Машины электрические вращающиеся. – Киев, 2001. – 7 с.
Кузьмин В.В., Шевченко В.В., Минко А.Н. Оптимизация массогабаритных параметров неактивных частей турбогенерато-ров. – Харьков: Монограф СПДФД Частышев А.В., 2012. – 246 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.