Анализ возможности использования разных типов генераторов для ветроэнергетических установок с учетом диапазона мощности
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
турбогенератор, вітроенергетична установка, діапазон потужностіАнотація
Вибір типу генератора є основним питанням комплектації вітроенергетичних установок. В даний час, незалежно від потужності і виду крильчатки, практично завжди в них встановлюють асинхронні генератори. Розширення діапазону потужностей вітроустановок вимагає визначення типу генератора з урахуванням цих параметрів.Посилання
Сидельников Б.В. Современное состояние и сравнительный анализ конструктивных схем ветрогенераторов. // Вестник Щецинского технического университета, Польша, 2001.
Ass Ext., Hall D. Renewable Energy. Power for a Sustainable Future. // Oxford Unit. Press, 1996. – 478 p.
Шевченко В.В., Лизан И.Я. Проблемы, перспективы и основные направления развития экологически чистых источников электроэнергии в Украине // Якість технологій та освіти. Збірник наукових праць. – Вип. 1. – Х.: УІПА, 2011. – С. 77-87.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.