Застосування струмовихревого частотного балансу для контролю властивостей матеріалів накладними перетворювачами
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
струмовихровий перетворювач, струмовихровий частотний баланс, феромагнітні матеріали, електромагнітні властивостіАнотація
У роботі показано, що електромагнітні перетворювачі, які засновані на використанні струмовихревого частотного балансу, дозволяють практично повністю позбутися впливу повітряних зазорів між перетворювачем і контрольованою деталлю. Їх можна успішно використовувати для контролю електромагнітних властивостей феромагнітних матеріалів за частотою балансу. Це дозволяє безпосередньо без проміжних перетворень використати цифрову вимірювальну апаратуру.
Посилання
Безотосный В.В., Козлов В.В., Набокова О.В. Частотный метод контроля качества гальванопокрытий. // Електротехніка та електромеханіка. – 2011 – №1. – С. 3-5.
Безотосный В.В., Власенко Э.В. Учет энергетических факторов при расчете намагниченности ферромагнитных материалов. // Електротехніка та електроенергетика. – 2004. – № 1. – С. 13-17.
Безотосний В.В., Власенко Е.В., Козлов В.В., Набокова О.В., Афанасьєва І.О. Деякі актуальні напрямки неруйнуючого контролю властивостей матеріалів електромагнітними методами. // Електротехніка та електромеханіка. – 2008. – № 6. – С. 12-15.
Безотосный В.В., Козлов В.В., Набокова О.В. К вопросу повышения точности расчета выходных характеристик базового многофункционального магнитоупругого датчика. // Вестник национального технического университета "ХПИ". – 2010. – № 48. – С. 56-59.
Безотосный В.В., Власенко Э.В. Метод контроля механических напряжений. // Електричний журнал. – 1998. – № 2(8). – С. 24-27.
Ламмеранер И., Штафль М. Вихревые токи. – М., Энергия, 1987. – 210 с.
Константинов О.Я. Расчет и конструирование магнитных и электромагнитных приспособлений. – Л., Машиностроение, 1967. – 275 с.
Биргер И.А. Остаточные напряжения. – М., Машгиз, 1968. – 154 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.