Вибір раціональної кількості джерел потужності системи взаємного навантаження тягових електромашин
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
тягова електромашина, випробування, взаємне навантаження, джерела живлення, потужність, втрати потужностіАнотація
Розглянуто питання вибору раціональних варіантів схем взаємного навантаження тягових електромашин для проведення їх приймально-здавальних випробувань. Обгрунтовано, що розбіжність магнітних характеристик випробовуваних шляхом взаємного навантажування тягових електромашин на стенді з двома джерелами живлення вимагає істотного запасу сумарною наведеної потужності цих джерел. Показано, що з точки зору мінімуму сумааруммарной приведенной мощности источников питания испытательного стенда наиболее рациональными являются схемы взаимного нагружения с одним источником.
Посилання
Афанасов А.М. Системы взаимного нагружения тяговых электрических машин постоянного и пульсирующего тока: монография. – Д.: Изд-во Маковецкий, 2012. – 248 с.
Афанасов А.М. Взаимное нагружение тяговых электромашин с расходящимися магнитными характеристиками // Вісн. Східноукр. держ. ун-ту ім. В. Даля – Луганськ: СУДУ, 2012. – Вип. 5(176). Ч. 1. – С. 202-206.
Афанасов А.М. Выбор рациональных схем и режимов нагружения тяговых электрических машин при приемо-сдаточных испытаниях // Локомотив-информ. – 2012. – № 10. – С. 12-14.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.