Оцінка характеристик електропривода дросельного пристрою
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
запірна арматура, асинхронний двигун, обертальний момент, точність позиціонуванняАнотація
Проводиться оцінка характеристик модуля, що забезпечує керування режимами дросселювання природного газу. На математичної моделі модуля керування дросельною заслінкою на базі асинхронного двигуна проаналізовані перехідні процеси переміщення дроселюючої заслінки, що дозволяє сформулювати вимоги до параметрів системи електроприводу з урахуванням експлуатаційних характеристик досліджуваного об'єкта.
Посилання
Кулінченко Г.В., Леонтьєв П.В. Завдання оптимального керування установкою комплексної переробки природного газу. ХII Міжнародна науково-технічна конференція "Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об’єктів". – Кременчук. – 2013. – С. 23-24.
Гуревич Д.Ф., Заринский О.Н., Косых С.И. Трубопроводная арматура с автоматическим управлением. Л.: "Машиностроение", Ленингр. отд-ние, 1982. – 320 с.
Кулінченко Г.В., Леонтьєв П.В., Ляпощенко О.О. Ідентифікація моделі процесу низькотемпературної сепарації природного газу // "Комп’ютерно інтегровані технології: освіта, наука, виробництво". Луцьк. – 2014. – Випуск 14. – С. 143-154.
Зайцев Л.Л. Регулирование режимов работы магистральных нефтепроводов // М.: "Недра", 1982. – 240 с.
Лурье З.Я., Братута Э.Г., Федоренко И.М. Синтез мехатронного гидроагрегата, подверженного переменной нагрузке // Восточно-европейский журнал передовых технологий. Прикладная механика. – 2010. – № 1/6 (43). – С.23-26.
Башта Т.М. Гидропривод и гидропневмоавтоматика. – М.: Машиностроение, 1972. – 320 с.
Тараненко Б.Ф. Автоматическое управление газопромысловыми объектами // Недра. – 1976. – 217 с.
Герман-Галкин. С.Г. Matlab & Simulink. Проектирование мехатронных систем на ПК. СПб.: КОРОНА-Век. – 2008. – 368 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.