Забезпечення динамічних показників електроприводу на основі двигуна з ротором, що котиться
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
магнітна система, двигун з ротором, що котиться, система управління, широтно-імпульсна модуляціяАнотація
Представлено основні фактори, що впливають на значення обертального моменту двигуна з ротором, що котиться. Розроблено структурну схему управління комутацією обмоток двигуна з ротором, що котиться із застосуванням мікроконтролера і регуляторів струму обмотки, що використовують широтно-імпульсну модуляцію імпульсів на основі сигналів зворотного зв'язку по струму. Створено макет мікроконтролерної системи управління двигуном і проведено експериментальні дослідження їх спільної роботи.
Посилання
Наний В.В. Аспекты проектирования и испытаний двигателей с катящимся ротором / Наний В.В, Мирошниченко А.Г., Юхимчук В.Д. [и др.] // Вісник НТУ «ХПІ». – 2010. – № 55. – С. 84–88.
Борзяк Ю.Г. Электродвигатели с катящимся ротором / Ю.Г. Борзяк, М.А. Зайков, В.П. Наний. – К.: Техніка, 1982. – 120 с.
Наний В.В. Магнитные потоки рассеяния в двигателе с катящимся ротором и способ их учета / В.В. Наний, А.М. Масленников, А.А. Дунев // Электрика. – Курск: 2014. – № 2. – С. 29–33.
Кихтенко Д.А. Управление шаговыми двигателями в микрошаговом режиме, оптимизация управления / Д.А. Кихтенко // Автоматика. Автоматизация. Электротехнические комплексы и системы. – 2003. – № 2. – С. 119–126.
Барегамян Г.В. Расчет параметров снаббера транзисторного ключа / Г.В. Барегамян // Изв. НАНРА и ГИУА. Сер. ТН. – 2000. – Т. LIII, № 1. – С. 44–49.
Datasheet STM32F103 (Electronic resource) // STM32F103 datasheet and application note, data sheet, circuit, pdf, cross. – 2011. – Mode of access: http://datasheetarchive.com/STM32F103-datasheet.html. – Дата обращения : 20 марта 2015.
Бродин В. Конфигурация среды Eclipse / GCC для разработки программ STM32 / В. Бродин, С. Чернов // Электронные компоненты. – 2010. – №8. – С. 15–20.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.