Моделювання процесу управління торцевим магнітоелектричним генератором
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
торцевий генератор, магнітоелектричні, стабілізація, регулюванняАнотація
У даній статті проведено аналіз та порівняння системи керування та стабілізації зовнішньої характеристики торцевого магнітоелектричного генератора. Запропоновано технічне рішення, яке дозволяє регулювати та стабілізувати зовнішню характеристику в діапазоні від неробочого ходу до номінального режиму роботи. Також створена математична модель в програмі Matlab Simulink, яка дозволяє дослідити питання стабілізації та керування вихідної напруги магнітоелектричного генератора.
Посилання
Chalmers B.J., Spooner E. (1999), “An axial-flux permanent-magnet generator for a gearless wind energy system”, Energy Conversion, IEEE Transactions, vol. 14, no. 2, PP. 251-257.
D.A. Howey (2009), Axial flux permanent magnet generators for pico-hydropower, EWB-UK Research Conference, Electrical Engineering Department, Imperial College, United Kingdom.
W.N. Fu, S.L. Ho (2011), A Novel Axial-flux Electric Machine for In-wheel Gearless Drive in Plug-in Hybrid Electric Vehicles, Honk Kong Polytechnic University, Hong Kong.
Е.А. Монахов, В.В. Чумак (2015), «Методика расчета магнитной системы торцевых синхронных магнитоэлектрических генераторов», Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, №1 (90), С. 23-26.
Шишкин В.П. Автоматизированное проектирование торцовых магнитоэлектрических генераторов переменного тока. – Иваново: Ивановский государственный энергетический университет имени В.И. Ленина, 2006. – 68 с
Permanent Magnet Synchronous Machine – Matlab User Guide. URL: www.mathworks.com/help/physmod/sps/powersys/ref/permanentmagnetsynchronousmachine.html.
Бертинов А.И. Авиационные электрические генераторы. – М.: Государственное издательство оборонной промышленности, 1959. – 594 с.
Паластин Л.М. Синхронные машины автономных источников питания. – М.: Энергия, 1980. – 384с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.