Живлення трансформаторної підстанції 330/110 кВ при наявності в лініях електропередач вищих гармонік
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
надійність, ізоляція, якість, електроенергія, напруга, вищі гармонікиАнотація
Відключення або пошкодження повітряних ліній високої і надвисокої напруги (ЛЕП) викликається різними причинами, серед яких не останнє місце займають як природні фактори - вплив блискавок і птахів або вітрові навантаження, обмерзання і забруднення ізоляторів в регіонах з несприятливими екологічними умовами, так і випадкові або навмисні дії людини по пошкодженню підвісної ізоляції.
Посилання
Колечицкий Е.С. Расчет электрических полей устройств високого напряжения / Колечицкий Е.С. – М.: Энергоатомиздат, 1983. – 168 с.
Справочник по электротехническим материалам: В 3 т. Т. 2 / Под ред. Ю.В. Корицкого и др.- 3-е изд., перераб. – М.: Энергоатомиздат, 1987. – 464 с.
ГОСТ 27661-88 Изоляторы линейные подвесные. Типы, параметры и размеры. – Введ. 01.01.89.
Su С. Overview of Electromagnetic Modeling Software / С. Su, H.Ke, T. Hubing // 25th Annual Review of Progress in Applied Computational Electromagnetics, 8-12 March 2009 – P. 736-741.
Кучинский Г.С. Изоляция установок високого напряжения: Учебник для вузов / Г.С. Кучинский, В.Е. Кизеветтер, Ю.С. Пинталь; подобщ. ред. Г.С. Кучинского. – М.: Энергоатомиздат, 1987. – 368 с.
Техника высоких напряжений /. Под. общей ред. Д.В. Разевига. – изд. 2-е, перераб. и доп. – М.: Энергия, 1976. – 488 с.
ГОСТ 13109-97. Электрическая энергия. Совместимость технических средств электромагнитная. Нормы качества электрической энергии в системах электроснабжения общего назначения. – Минск.: ИПК Изд-во стандартов. – 1998. – 30 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.