Экспериментальные исследования ндукторов-инструментов для МИОМ
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
В рамках статьи проведены экспериментальные исследования индуктивностииндукторов-инструментов, применяемых в магнитно-импульсной обработкеметаллов, разработанных в лаборатории электромагнитных технологийХНАДУ. Сформулировано условие тонкостенности обрабатываемого объектапри магнитно-импульсном воздействии на него.
Ключевые слова: магнитно-импульсная обработка металлов, магнитно-импульсная установка, индуктор-инструмент, индуктивность.
Посилання
Справочник по магнитно-импульсной обработке металлов / [авт. сот. И.В. Бе-лый, С.М. Фертик, Л.Т. Хименко]. – Харьков: Вища школа, 1977. – 190 с.
Батыгин Ю.В. Импульсные магнитные поля для прогрессивных технологий / Ю.В. Батыгин, В.И. Лавинский, Л.Т. Хименко. – Т.1; под ред. Ю.В. Батыгина. – [2-е изд.]. – Харьков: МОСТ-Торнадо, 2003. – 284 с.
Туренко А.Н. Импульсные магнитные поля для прогрессивных технологий. Теория и эксперимент притяжения тонкостенных металлов импульсными магнитными полями / А.Н. Туренко, Ю.В. Батыгин, А.В. Гнатов. – Т. 3, – Харьков: ХНАДУ, 2009. – 240 с.
Ландау Л.Д. Электродинамика сплошных сред / Л.Д. Ландау, Е.М. Лифшиц, – М: "Наука", 1982. – 620 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.