Анализ модели апериодического экранного вихретокового преобразователя для контроля тонких неферомагнитных пленок
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xКлючові слова:
аперіодичний вихрострумовий перетворювач, об'єкт контролю, імпеданс, функція перетворення узагальнений параметрАнотація
Розглянуто питання теорії аперіодичних трансформаторних ВП, з урахуванням аналізу впливу на характеристики перетворення внутрішнього опору джерел живлення і параметрів навантаження.Посилання
Білокур І.П. Основи дефектоскопіі. Підручник. – К.: Азимут-Україна, 2004. – 495 с.
Шкарлет Ю.М. К вопросу с физических основах метода вихревых токов // Электромагнитные методы контроля – М.: МДНТП, 1969 – C. 5-15.
Цейтлин Л.А. Вихревые токи в тонких пластинах и оболочках. – "Журнал технической физики". Т. ХХХІХ. 1969 № 10.
Цейтлин Л.А. Потери на вихревые токи в тонких пластинах. – "Электричество", 1969, № 9.
Тозони О.В., Маергойз И.Д. Расчет трехмерних электромагнитных полей. – К.: Техніка, 1974. – 352 с.
Ковбасенко Ю.П. Метод расчета трехмерного электромагнитного поля тонких пластин и оболочек // Электричество. 1992. № 14. – С. 45-47.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.