Підвищення пожежної безпеки електроустановок власних потреб напругою 0,4 кВ атомних електростанцій
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
У статті показана необхідність і наведено науково-технічне обґрунтування пропозицій щодо модернізації систем релейно-струмового захисту електроустановок напругою 0,4 кВ за рахунок вживання цифрових технологій з метою реалізації вимог "віддаленого резервування".
Ключові слова: віддалене резервування, швидкодіючий селективний захист, мікропроцесорний пристрій захисту.Посилання
Правила устройства электроустановок. Издательство "Форт", 2009. – 699 с.
Сосков А.Г, Кобозев А.С. Модернизация системы защиты городских электрических сетей 0,4 кВ за счет использования микропроцессорной техники в расцепителях выключателей / Свiтлотехнiка та електроенергетика. – 2010. – №2. – С. 53-63.
Вольдек А.И. Электрические машины. Учебник для студентов высш. техн. Учебн заведений. – 3-е изд., перераб. – Л.: Энергия, 1978. – 832 с.
Райнин В.Е., Кобозев А.С. Совершенствование защитных характеристик автоматических выключателей низкого напряжения / Электротехника. – 2009. – №2. – С. 44-51.
Руководство по устройству электроустановок. Технические решения "Шнейдер Электрик" / Техническая коллекция Schneider Electric. – 2009. – 469 с.
Координация защит низкого напряжения / Техническая коллекция Schneider Electric. – 2008. – № 3. – 47 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.