Визначення критеріїв оцінки стану турбогенераторів для встановлення необхідності їх заміни або реабілітації
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Оцінка необхідності зупинки турбогенераторів для ремонту або його заміни на блоці станції проводиться за наслідками аналізу багатьох чинників. Збір і подальший аналіз перерахованих вище чинників дозволять оцінити серйозність проблеми і шляхи відновлення генератора або встановити необхідність його заміни.
Ключові слова: ремонт, реабілітація, продовження терміну експлуатації.Посилання
Шевченко В.В., Лизан И.Я., Зиновьев С.Н. Ядерная энергетика Украины и экологическая безопасность: проблемы и перспективы // Сучасні аспекти механізації та автоматизації енергоємних виробництв, 2011, Красноармійськ. – С. 288-296.
Шевченко В.В. Перспективная оценка совершенствования энергетической системы Украины // Электрика (Россия, Москва), № 9. – 2012. – С. 10-15.
Шевченко В.В. Проблемы и основные направления развития электроэнергетики в Украине // Енергетика та електрифікація, № 7(287), 2007. – С. 11-16.
Шевченко В.В. Пути преодоления возможного энергокризиса в энергосистеме Украины // Збірник наукових праць Донецького Інституту залізничного транспорту, № 29, 2012. – С. 77-81.
Кузьмин В.В., Шевченко В.В., Минко А.Н. Оптимизация массогабаритных параметров неактивных частей турбогенераторов. – Харьков: Изд-во "СПДФЛ Частышев А.В." – Моногр. – 2012. – 248 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.