Управління електричним устаткуванням вагового дозування і транспортування сипучих матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.20998/%25xАнотація
Наведено результати розробки програмного забезпечення комплексу вагового дозування. Основою розробки стала запропонована методика ідентифікації об'єкта управління. Дано опис вимірювального пристрою наявності матеріалу з адаптивною настройкою.
Ключові слова: датчик, вагове дозування, система керування, ідентифікація.Посилання
Астахов А.Г. Автоматизация процессов окускования железных руд и концентратов / А.Г. Астахов, Н.В. Федоровский. – К.: Техника, 1965. – 230 с.
Изерман Р. Цифровые системы управления / Р. Изерман. – М.: Мир, 1984. – 541 с.
Симою М.П. Определение коэффициентов передаточных функций линеаризованных звеньев систем регулирования / М.П. Симою // Автоматика и телемеханика. – 1957. – № 6. – С. 514-527.
Жуков С.Ф. Разработка комплекса аппаратных и программных средств автоматического управления агломерационным производством / Жуков С.Ф., Важинский А.И. // Наукові праці Донецького національного технічного університету. – 2009. – № 9. – С. 9-10.
Пат. на корисну модель № 71202 Украина, МПК(2012) G01F23/00. Сигналізатор наявності сипких матеріалів / А.И. Важинский, С.Ф. Жуков, Р.М. Кожанов // Заявлено 02.12.2011; Опубл. 10.07.12, Бюл. №13.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.